O nás

Naše rodinná firma se již po druhou generaci zabývá ruční výrobou tradičních pekařských výrobků, mezi které nepochybně patří chléb, jemné pečivo, vícezrnné pečivo a mnoho dalších výrobků. Všechny naše produkty jsou vyráběny klasickým ručním způsobem. Dbáme na pečlivé zpracování vždy čerstvých a kvalitních surovin, pocházejících převážně z regionu. Tyto výrobní postupy zaručují dlouhou trvanlivost a specifickou chuť každého našeho produktu. Rozmanitost našich výrobků dává možnost uspokojit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků. Naším mottem je kvalita s chutí.

Pravidelně se účastníme farmářských trhů na Vysočině, kde je naše zboží velmi žádáno. Podporujeme formou sponzorských darů nejrůznější sportovní aktivity v kraji (Cora HB Cup, Lyžařský pohár Vysočiny, Havlíčkobrodský střevíček…). Výrobky z provozovny v Termesivech u Havlíčkova Brodu dodáváme jak do vlastních prodejen, tak odběratelům z Jihlavy, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Velkého Meziříčí, Nového Města na Moravě a dalších měst.

Naší firmě byla udělena certifikace VYSOČINA regionální produkt pro naše chlebové výrobky, jemné pečivo a farmářský program. Dále byly certifikovány i naše prodejny U Pekaře, které najdete v Havlíčkové Brodě, a to certifikátem Prodejna regionálních produktů. Tohoto ocenění si velice vážíme, motivuje nás k dalšímu rozvoji firmy v duchu tradičních hodnot a je zárukou kvality pro naše stávající i budoucí zákazníky.

Zboží rozvážíme vlastní dopravou v brzkých ranních hodinách, aby bylo na pultech prodejen vždy včas a čestvé. Naším cílem je spokojený zákazník.

Podporujeme

Pekarstvi-Zak-partner

Získali jsme prestižní značku VYSOČINA regionální produkt